Microsoft Ve UiPath, Azure Otomasyon Çözümlerini Pazara Sunmak İçin İş Birliği Yapıyor

Kurumsal otomasyon satıcısı UiPath geçtiğimiz gün , Azure destekli otomasyon çözümlerini pazara sunmak için Microsoft ile bir iş birliğini duyurdu.

Microsoft Ve UiPath, Azure Otomasyon Çözümlerini Pazara Sunmak İçin İş Birliği Yapıyor

Kurumsal otomasyon satıcısı UiPath geçtiğimiz gün , Azure destekli otomasyon çözümlerini pazara sunmak için Microsoft ile bir iş birliğini duyurdu.

UiPath'in FORWARD 5 konferansı sırasında duyurulan kurulan ortaklık , Microsoft Office içindeki UiPath otomasyon yeteneklerini kullanarak üretkenliği artırmak isteyen müşteriler için değeri artırmayı amaçlıyor .

UiPath artık işletmelerin doğrudan Azure Marketi'nden ve özel tekliflerden satın almaları için kullanılabilir ve Microsoft Power Platform'un 2023'ün başlarında entegrasyonu planlanmaktadır.

İki şirket birlikte, ortak müşterilere kullanıma hazır 80'den fazla entegrasyon geliştirdi.

UiPath iş otomasyonu platformundaki tümleştirmeler, Office 365 ve Teams genelinde aşağıdakileri kapsar:

  • Bilişsel Hizmetler;
  • Çağdaş Çalışma;
  • İş Uygulamalarında Power Platform ve Dynamics 365;
  • Azure Veri ve AI çözüm alanlarında SQL Azure.

Microsoft'ta Bulut + Yapay Zeka Grubu Başkan Yardımcısı Scott Guthrie , "Azure'da UiPath Otomasyon Bulutu, UiPath platformunu sunuyor ve müşterilerin gözetimsiz robotları BT, kaynaklar veya altyapı olmadan hızlı bir şekilde dağıtmasına olanak tanıyor" dedi .

“Microsoft Bulut, kuruluşların altı kritik alanı kapsayan entegre ve açık bir bulut platformuna güvenerek tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyor: güvenlik; altyapı; dijital ve uygulama yeniliği; veri ve yapay zeka; iş uygulamaları; ve modern çalışma.

UiPath'in kurucu ortağı ve CEO'su Daniel Dines şu yorumu yaptı: "UiPath'te otomasyonun işin geleceği olduğuna ve işletmelerin iş yapma şeklini dönüştürdüğüne inanıyoruz.

"UiPath Otomasyon Bulutumuz, bir şirket olarak vizyonumuzun temelini oluşturuyor ve daha fazla müşterinin otomasyon yolculuklarının temeli olarak bulutu seçtiğini görüyoruz. Bu, Microsoft ve tercih ettiğimiz bulut olan Azure platformu ile büyük ortaklığımız olmadan mümkün olmazdı.

"Birlikte, müşterilerin otomasyonun iş değerini büyük ölçekte fark etmesine ve elde etmesine yardımcı oluyoruz. Kapsamlı, entegre bulut teklifleri sunmak için Microsoft ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

Buluttaki otomasyon çözümleri, sürekli gelişen teknoloji sektörünü etkileyen küresel bir beceri eksikliğinin etkilerini azaltırken, belirli sonuçlara ulaşmak isteyen birden çok sektördeki işletmelerde personel üzerindeki baskıyı azaltma potansiyelini göstermiştir.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow