Takip Edilmesi Gereken 12 Yabancı Blog Sitesi

Robotik süreç otomasyonu ile ilgili okuma listenize mutlaka eklemeniz gereken 12 blogun listesi burada.

Takip Edilmesi Gereken 12 Yabancı Blog Sitesi

Robotik süreç otomasyonu ile ilgili okuma listenize mutlaka eklemeniz gereken 12 blogun listesi burada.

 Robotik Proses Otomasyonundaki en son gelişmelerden haberdar olmak zor olabilir. İhtiyacınız olan temel verilere sahip en iyi siteleri bulmak ve filtrelemek daha da zordur.

Robotik süreç otomasyonu hakkındaki kendi blogumuzun yanı sıra, RPA hakkında kendinizi güncel tutmak için ilginç bulabileceğiniz birkaç blog burada.

Robotik süreç otomasyonu ile ilgili okuma listenize mutlaka eklemeniz gereken 12 blogun listesi burada.

 1. Skcript RPA

https://www.skcript.com/automation

Skcript'in otomasyonla ilgili blogları, RPA'nın temellerini öğrenmenize, RPA'yı şirketinizde neden, ne zaman ve nasıl uygulayacağınızı bilmenize ve RPA'nın etkisi hakkında bilgi edinmek için bazı gerçek dünya kullanım durumlarına odaklanmaktadır.

 1. UiPath

https://www.uipath.com/blog

Uipath blogları, RPA hakkında bilmeniz gereken en önemli konulara odaklanır. Uipath ayrıca iyi örnekler, ayrıntılı belgeler, dijital stratejiler ve hatta eğitimlerden oluşan bir koleksiyona sahiptir.

 1. Automationedge

https://automationedge.com/blogs/

RPA ve sektördeki diğer otomasyonun pazarlama trendlerinden haberdar olmak için otomasyon uç bloglarını okuyun. Automation Edge blogları iyi bir istatistik koleksiyonuna, pazar raporlarına, uygulamalara, avantajlara vb. sahiptir.

 1. Automationanywhere

https://www.automationanywhere.com/in/blog

Automation Anywhere, bloglarını okuyucuların tam olarak istediklerini okumalarına yardımcı olan kategorilere ayırdı. Proses robotlarının faydaları, entegrasyonu ve uygulamaları hakkında çok şey araştıran bloglar bulabilirsiniz.

 1. Perficient

https://blogs.perficient.com/tag/rpa/

Mükemmel bloglar kısa ve nettir ve tam olarak yerindedir. Blogların çoğu 3 dakikada okunur ancak RPA hakkında bilmeniz gereken tüm gerekli bilgileri içerir.

 1. Forrester Araştırması

https://go.forrester.com/blogs/category/robotic-process-automation-rpa/

Yıl için RPA tahminlerini öğrenmek istiyorsanız, Forrester Research doğru seçenek olacaktır. Tahminlere ek olarak, Forrester Research ayrıca kullanım durumlarını içeren bloglara da sahiptir.

 1. RPA Akademisi

https://therpaacademy.com/blog/

RPA Akademisi, Blue prism, Automation Anywhere ve UiPath ile birlikte RPA'nın iş tarafı hakkında bilgiler içerir. RPA akademi, tüm bloglarını tek bir sayfada yayınladı, böylece tüm konuları kaçırmadan okuyabilirsiniz.

 1. Sutherland Global

https://www.sutherlandglobal.com/search-results?query=RPA

Sutherland Global'in ipotek şirketleri ve sigorta gibi farklı alanlarda RPA uygulamasını daha iyi açıklayan teknik incelemeleri vardır. Ayrıca, RPA'yı daha iyi anlamanızı sağlayacak iyi bir blog koleksiyonuna sahiptirler.

 1. HFS Araştırması

https://www.horsesforsources.com/category/robotic-process-automation

HFS Araştırma firması RPA konusunda titiz bilgilere sahiptir. Anlayışlı ve bilgilendirici raporlar içerirler. Web sitesine gidin ve “RPA” yazın, RPA bloglarının bir deposunu bulabilirsiniz.

 1. Apex Sistemleri

https://apex.blog/data-integration-and-process-automation-386efa3bb2cb

Apex Systems, insanların RPA pazarına girmesine yardımcı olan bir BT personel ve iş gücü işe alım firmasıdır. Yukarıdaki bağlantı, veri entegrasyonu ve süreç otomasyonu hakkında kısaca bilgi vermektedir. RPA'daki en son pazarlama trendlerini öğrenmek için web sitelerine de giriş yapabilirsiniz.

 1. KPMG

https://home.kpmg/us/en/home/insights/2017/10/robotic-process-automation-case-studies-for-tech-companies.html

KPMG, dünyanın en büyük üç RPA sağlayıcısından biridir. RPA ve pazarı hakkında en iyi vaka incelemelerine ve teknik incelemelere sahipler.

 1. BluePrism

https://www.blueprism.com/resources/blog

Blue Prism, RPA yazılım geliştirmede öncüdür. Vaka çalışmaları, videolar, web seminerleri, teknik inceleme ve bloglardan oluşan harika bir bilgi kaynağına sahipler.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow